Kontakty na pracovníky školního poradenského pracoviště

funkce

konzultační hodiny *)

tel. číslo

Mgr. Dana Přepechalová

výchovná poradkyně     vedoucí ŠPP

středa

dana.prepechalova@zsb.cz

PhDr. Eva Dostalová

speciální pedagožka

pondělí

eva.dostalova@zsb.cz

Mgr. David Kříž

metodik prevence
sociálně patologických jevů

pátek

david.kriz@zsb.cz

Mgr. Veronika Šromová

školní psycholožka

pondělí

veronika.sromova@zsb.cz

*) S pracovníky školního poradenského pracoviště je možné domluvit si individuálně konzultaci i mimo uvedené hodiny.

Informace o školním poradenském pracovišti

Školní poradenské pracoviště poskytuje poradenské a konzultační služby žákům, jejich zákonným zástupcům a pedagogům. K hlavním cílům školního poradenského pracoviště patří posílení pozitivních vztahů mezi všemi subjekty školy, rozšíření oblastí primární prevence a zkvalitnění péče o děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Činnost školního poradenského pracoviště je legislativně podpořena vyhláškou č. 27/2016 o vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a žáků nadaných a vyhláškou č. 197/2016 o poskytování poradenských služeb ve školách a školských zařízení. Aktivity školního poradenského pracoviště na naší škole zajišťuje výchovný poradce,  školní metodik prevence, školní speciální pedagog a školní psycholog.

Cíle školního poradenského pracoviště

• poskytování podpůrných opatření pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami
  • sledování a vyhodnocování účinnosti zvolených podpůrných opatření
  • prevence školní neúspěšnosti