Aktuality‎ > ‎Příspěvky‎ > ‎

Vítězství našich fotbalistů v Konferenčním finále Školské futsalové ligy

přidáno: 28. 3. 2017 23:52, autor: Mgr. David Kříž   [ Aktualizováno 29. 3. 2017 14:10 uživatelem Mgr. Karel Žák ]
Naprostou dominancí našich fotbalistů skončilo Konferenční finále ŠkoFL9, které se konalo 21. 3. 2017 v Rousínově. 

V prvním utkání porazili hráče Baníku Ostrava ze ZŠ Jana Šoupala v poměru 3:0. Tento zápas byl na turnaji nakonec nejtěžší, hrálo se v obrovském tempu, ale i kvalitě, kterou kluci nakonec ukázali o kousek vyšší. 

Další zápas proti Jiráskovu gymnáziu Náchod se sice na chvilku po vyrovnání soupeře na 1:1 zdramatizoval, ale kluci přepli na podstatně větší obrátky a dalšími 8 góly jednoznačně ukázali svoji kvalitu.

V posledním utkání se ZŠ a MŠ Tábor jsme předvedli velmi pohledný futsal s krásnými akcemi i koncovkou a po výhře 9:1 kluci jednoznačně vyhráli celý turnaj a postoupili mezi poslední 4 školy z celé republiky, které si to 5. dubna 2017 ve Žďáru nad Sázavou rozdají o titul mistra republiky!

V kategorii ŠkoFL7 se nám bohužel už tolik nedařilo, nutno říct, že díky termínové kolizi s jiným turnajem nám chybělo 5 velmi kvalitních hráčů, což se muselo projevit. Ale i tak patří mladším klukům pochvala a poděkování - do turnaje se přihlásilo celkem 160 škol z celé republiky a my skončili na krásném 7. místě!

Podrobnosti z celého turnaje si můžete přečíst v článku na serveru Fotbal.cz.